Fotogrāfs Gints Freimanis

fotogrāfs Gints Freimanis

Sveiciens!

Prieks par Tavu apmeklējumu un izrādīto interesi! Esmu profesionāls kāzu un pasākumu fotogrāfs Gints Freimanis. Saucu sevi par liepājnieku no Rīgas – joprojām neesmu atteicies no liepājnieka statusa, taču dzīvoju Rīgā. Jau vairāk kā 10 gadus esmu izvēlējies iet fotogrāfijas ceļu. Vairāku gadu garumā fotogrāfija manā dzīvē no hobija ir pāraugusi par maizes darbu. Joprojām šajā ceļā atrodu ko jaunu. Šajā dinamiskajā pasaulē arī pati fotogrāfija ir mainīga, tāpēc ir jāspēj mainīties tai līdzi.

Ar lielāko prieku aizbraukšu iemūžināt Tev svarīgākos dzīves mirkļus kaut uz attālāko Latvijas nostūri. Jo fotogrāfija man sniedz gan iespēju (satikt, ieraudzīt, sajust, atklāt), gan arī prasa atbildību. Ja varu izpildīt man uzticēto, tas dod gandarījumu par paveikto.

Mani hobiji un intereses: velo izbraucieni, dokumentālais kino, populārā zinātne, mūzika, snūkers, programmēšana.

Biogrāfija

Fotogrāfiju atklāju apmēram 1998.gadā. Kopš 2007.gada ir fotografēšanas pieredze vairāk kā 200 kāzās, kā arī dažādās ballītēs, izlaidumos, koporatīvajos pasākumos un citos foršos notikumos. Kopš 2010.gada esmu Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs, piedalījies vairākās LKFA rīkotajās kāzu fotogrāfiju izstādēs t/c RīgaPlaza, t/c Domina, t/c GalleriaRiga u.c.

2017.gadā iegūta uzvara un tituls “Gada labākais kāzu fotogrāfs 2016” LKFA rīkotajā kāzu fotogrāfu konkursā.

2013.gadā iegūta uzvara un tituls “Gada labākais kāzu fotogrāfs 2012” LKFA rīkotajā kāzu fotogrāfu konkursā.

2014.gadā iegūta 3.vieta Baltic Photo Contest 2014 konkursā kategorijā “Reportāža”.

2014. un 2018. gadā LKFA rīkotā kāzu fotogrāfu konkursa starptautiskās žūrijas sastāvā.